Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

Bir Zamanlar Çukurova Fragman

<< 2 3 4 5 6

Bir Zamanlar Çukurova 17. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
 
Reklamlar
Tür: Dram
Yönetmen: Faruk Teber
Senaryo: Yıldız Tunç
Kanal ve Yayın Günü: Atv - Perşembe - 20:00
Bir Zamanlar Çukurova Oyuncuları: Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne)
Murat Ünalmış (Demir) Murat Ünalmış (Demir)
Uğur Güneş (Yılmaz) Uğur Güneş (Yılmaz)
Vahide Perçin (Hünkar) Vahide Perçin (Hünkar)
Hilal Altınbilek (Züleyha) Hilal Altınbilek (Züleyha)
Kerem Alışık (Fekeli) Kerem Alışık (Fekeli)
Bir Zamanlar Çukurova Konusu:

Aşkı için öldürmeyi göze alan Yılmaz ile canından çok sevdiği adam yaşasın diye istemediği bir evliliğe mahkum olan Züleyha'nın hikayesi ekranlara gelecek. Bu dizide sadece kırık bir aşk hikayesinden çok daha fazlası var. Bir yanda ailesinin görkemli geçmişini ve oğlunu korumak için her şeyi yakıp yıkabilecek bir Hünkar'da yer alıyor. Kendi,sini sevmediği bile bile sevdiği kadını bu aşka hapseden Demir'de var...

Yorum Yap

Bir Zamanlar Çukurova dizisine 3 Yorum Yapıldı
  1. Ramazan Topoğlu: Dizide yan olgular daha ilgi çekici. Baş kahramanın beleşten bir servet ve destekle vitrinize edilmesi alerjik ve "hadi be, beleşten servetle güçlenip, süslenip havalı tavırla güçlü mü olunur diye söyletiyor. Kötü rol biçilmiş fazla cömert olmayan ailenin asaleti karşısında beleş servetle güçlü kılınıp sonunda intikam ve öldürme hissi bıktırıyor. Durmadan ağlak bir hanım da yeter artık yahu detirtiyor. Alışılmış dışı kurgular gerekiyor.
  2. DiziSever: Bu dizi tutmaz diyen arkadaşa selam olsun :). Muhteşem bir dizi harika birer oyunculuk sergileniyor. Tüm oyuncuları tebrik ediyorum.
  3. İsimsiz: Bi dizi tutmaz buna benzeyen diziler vardi

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Özet

Bir Zamanlar Çukurova 17. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

Yılmaz kendi uğraşları sonrası kurduğu sanayi odasına Demir'in de başkanlık için aday olması sonucunda Sanayi Odasının başkanı kim seçildi? Çukurova'nın köklü ailelerinden biri olan Yamanlar'ın Demir'mi yoksa İstanbul'dan gelen ve kısa sürede çok büyük çevresi olan Yılmaz'mı Başkan seçildi. Demir'in, Züleyha'ya hediye ettiği yeni arabsıyla görünen Züleyha aracıyla nereye gidiyor? Demir'den kurtulmak için yeniden mi İstanbul'a kaçmayı deniyor? Fekeli'nin uhuletle ve Suhuletle Demir'i bitirme çalışmaları da hız kesmeden devam ediyor.

Bir Zamanlar Çukurova 16. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

Yılmaz ile Demir'in bir birlerine karşılıklı silah çekmelerine daha fazla sessiz kalamayan Züleyha beni vurun bitsin bu kavga demesiyle ortalık iyice kızışır. İntikam hırsıyla gözü dönen bu ikili çok acı bir gerçekle yüzleşirler. Bu karşılaşmanın ardından Yılmaz'dan haber alamayan Fekeli adamlarına her yerde Yılmaz'ı aratıyor. Yılmaz'ı bir türlü bulamayan Fekeli, Demir'in oğluna birşey yağtığını düşünür ve Yamanlar çiftliğini basar. Demir'in Yılmaz'a birşey yaptığını düşünen Fekeli ilk defa bu kadar öfke dolu oluyor. Hünkar ve Demir ise büyük bir şaşkınlıkla diyecelerini bilemezler. Şermin ise Züleyha ile Yılmaz hakkındaki gerçekleri uzun zaman aradan sonra öğreniyor. Şermin öğrendiği bu bilgiyle Hünkar'a şantaj yapmaya başlayacak mı? Peki Yılmaz nerede? Yılmaz Öldü mü?

Bir Zamanlar Çukurova 15. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

Cengaver ile Demir'in kurduğu tuzakta öldüklerini zanneden Yılmaz ve Fekeli'nin katıldıkları davette karşısına çıkması büyük bir şaşkınlık yaşamasına neden oluyor. Davet dönüşünde Yılmaz'a silah çeken Demir Yılmaz'a eşi Züleyha'nın yanında atetş edecek mi? Oğlu Demir'in patlamayı gerçekleştirdiğini öğrenen Hünkar'ın ne yapacağı ise herkes tarafından merak ediliyor. Yaşanan patlamada 10 kişinin hayatının kaybetmesiyle Çukurova'da ölüm sessizliği yaşanıyor.

Bir Zamanlar Çukurova 14. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

Demir'in tehditlerine oğlu için boyun eğmek zorunda kalan Züleyha, Yılmaz ile buluştuğunda sadece Demir'in istediklerini, Yılmaz'ın kendisinden soğutacak her türlü söylemesiyle Yılmaz'ın intikam ateşini iyice harlıyor. Yılmaz yüzleştiği yalandan gerçeklerle dünyası başına yıkılıyor. Öldü sandığı Fekeli'yi karşısında gören Hünkar şaşkınlığını gizleyemiyor. Hünkar ile Fekeli'nin karşılaşması büyük sürprizleri de yanında getirecek.

Bir Zamanlar Çukurova 13. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

Her şeyi göze alıp esaretten kurtulmak için bir kez daha yollara koyulan Züleyha yine Demir'e yakalanır ve bu kez evladı ile sınanmak zorunda kalır. Evladını elinden aldığı için kendisini öldürmekle Demir'i tehdit eden Züleyha'nın planı bu kez işe yaramamış ve Demir, Adnan'ı da yanına alıp oradan uzaklaşır. Kurduğu oyunun buralara kadar geleceğini düşünemeyen Hünkar ise çok pişman ve üstelik oğlu Demir'i de kaybetmekten çok korkmaktadır. Oğlu Demir'i korumak için Yılmaz ile konuşmaya giden Hünkar yalanlarına yenilerini de ekleyince iyice içinden çıkılmaz bir hale geliyor. 

Bir Zamanlar Çukurova 12. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

Artık kişilerin değil de silahların konuştuğu Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz ve Demir'in büyük buluşmasını izlemiştik. Demir'in büyük planı işe yaramış ve Yılmaz kendisine kurulan bu tuzağı Züleyha'nın yaptığını zannederken fragmanda Züleyha'nın gitmesine izin veren Demir'in planı ne? Ağır yaralanan Hünkar'ın durumu nasıl ölecek mi? iyileşecek mi? Annesi Hünkar'ı vuran Yılmaz'dan intikam almanın peşine düşen Demir'in intikamı çok ağır olacak... Hünkar'ın vurulduğunu öğrenen Fekeli kalbine yenik düşerek her şeyi göze alıp hastaneye kadar gidiyor.

Bir Zamanlar Çukurova 'da Gelecek Hafta Neler Olacak? 15 Kasım Perşembe

Demir, Yılmaz'dan kurtulmak için elinden geleni yaparken Yılmaz daha fazla karşısına çıkmaya başlıyor. Züleyha uzun zamandır öldü bildiği Yılmaz'ı karşısında görünce kendisine söylenen yalan yüzünden Hünkar ve Demir'den hesap soruyor. Fekeli ise her şeyi Uhuletle ve Suhuletle halletmekten yanadır fakat gözü dönen Yılmaz'ın hata yapmasından endişelenen Fekeli, Yılmaz'a neden bağırıyor. Soyunun devamı için yaptığı plan artık Hünkar ve ailesine zarar vermeye başlıyor.

Bir Zamanlar Çukurova 'da Gelecek Hafta Neler Olacak? 8 Kasım Perşembe

Yılmaz'ı hafife alan Demir onu kolayca alt edebileceğini düşünürken Yılmaz'ın arkasındaki asıl kişinin babasının katili olan Fekeli olduğunu öğreniyor. Bebeği kaybolan Züleyha yanan yüreğinin acısıyla bebeğini kaçıranın kim olduğunu öğrenmesiyle yer yerinden oynayacak. Kendilerine savaş açan ezeli düşmanları Yılmaz ile Fekeli savaşından Yamanlar başarılı bir şekilde çıkabilecekler mi?

Bir Zamanlar Çukurova 'da Gelecek Hafta Neler Olacak? 1 Kasım Perşembe

Irgatların Yılmaz'ı sakladığını öğrenen Demir Uğların içerisinde Yılmaz'ı arıyor. Uğların içerisinden kaçmayı başaran Yılmaz'ı, Fekeli bulup yanına alıyor. Demir yaptıklarını vicdan azabıyla izlerken yaptıklarından pişmanlık duyan Hünkar ne yapacağını bilemiyor. Yılmaz iyileştikten sonra Demir'ı ıssız bir yerde arkadan yaklaşıp ensesine vurarak bayıltıyor. Huğun içerisine bağladığı Demir ile birlikte ortalığı ateşe veriyor. Demir bu yangından kurtulabilecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova 'da Gelecek Hafta Neler Olacak? 25 Ekim Perşembe

Şermin ile Saniye, Züleyha'nın bebeğinden kurtulmak için yaptıkları odasına yılan koyma planı sonuç vermiş ve Züleyha merdivenlerden yuvarlanmıştır. Kanaması başlayan Züleyha acilen doğuma alınır. Züleyha bebeğinin ilk ağlama sesiyle hayata tutunmayı başarır. Cezasını çeken Yılmaz intikam ateşiyle yanarken hapishane arkadaşı Fekeli artık Yılmaz'ı yalnız bırakmayacak. Artık eşit bir mücadele Yılmaz ile Demir'i bekliyor. Fekeli'nin Yamanlar ile ne bağı var? Fekeli kimden intikam alacak.

Bir Zamanlar Çukurova 'da Haftaya Neler Olacak? 18 Ekim Perşembe

Yeni bölümde ekranlara çıkacak olan Ali Fekeli'nin kimin tarafından olacağı merak edilse de Fekeli, Cezaevi arkadaşı olan Yılmaz'ın yanında olacak. Yılmaz tüm gerçekleri Demir'e anlattığı halde Züleyha ile evlenen Demir'den intikam almak için Adana'ya doğru hareket ediyor. Ceza evinde çıkan yangında öldüğü sandığı Yılmaz için dualar eden Züleyha, Yılmaz'ın çıkan af sayesinde ceza evinden çıktığından habersizdir. Yılmaz'ı karşısında gören Züleyha şimdi ne yapacak.

Bir Zamanlar Çukurova 'da Haftaya Neler Olacak? 11 Ekim Perşembe

Yılmaz idam edileceğinden dolayı ne yapıp edip hapisten kaçmak zorundadır. Koğuşta ortaya attığı paramı kim çaldı yalanı ile kendisini bıçaklatmayı başaran Yılmaz hastaneden kaçıp Hünkar'dan hesap sorduktan sonra sevdiği Züleyha'yı da oradan alıp başka yerlere kaçmaktır niyeti.. Telefonda Yılmaz'ın idam ile infaz edileceğini öğrenen Züleyha  ne yapıp edip Yılmaz'ı görmeye karar verir. Züleyha'nın çiftlikten kaçtığını öğrenen Demir deliye döner ve her yerde onu aramaya başlar. Eve geldiklerinde Demir öfkesine yenik düşerek Züleyha'ya attığı tokat ile Züleyha'da Demir'in diğer yüzünü görür.

Bir Zamanlar Çukurova Gelecek Hafta Özeti Neler Olacak? 4 Ekim Perşembe

Yılmaz'ın hayatına karşılık Demir ile evlenmeyi göze alan Züleyha için hayat artık daha da zor bir hal alacak. Hünkar'ın kendi soyunun devamı için Yılmaz'ı jandarmaya ihbar etmesiyle çiftlikte her şey yeniden şekillenmeye başlar. Züleyha ise Yılmaz'a ihanet etmektense ölümü tercih eder. Bir Zamanlar Çukurova'da heyecan her geçen hafta daha da artıyor.

Bir Zamanlar Çukurova Gelecek Hafta Özeti Neler Olacak? 27 Eylül Perşembe

Her yerde jandarma tarafından aranan Yılmaz sonunda yakalanıyor. Yılmaz'ın hapse düşeceği gerçeğiyle yıkılan Züleyha ise kendisine sığınacak liman olarak Hünkar hanımı seçiyor. Ailesinin iyiliği ve geleceği için Yılmaz'ı jandarmalara teslim eden Hünkar yaptığından pişman olacak mı? Aşkı için göze aldığı fedakarlık yenilir yutulur gibi değil. Züleyha'nın Demir ile evlenmesinin gerçek sebebi ne? Yılmaz'ın başına gelen olaylara en çok sevinen kişi ise Gaffur oluyor.

Bir Zamanlar Çukurova Gelecek Hafta Özeti Neler Olacak? 20 Eylül Perşembe

İstanbul'dan kaçıp askerlik arkadaşı sayesinde sığındıkları Yamanlar Çiftliğinde başlarda işler güzel gitsede yeni bölümde artık Züleyha ile Yılmaz'ı çok zor günler beklemektedir. Züleyha ile Yılmaz'ın kardeş olmadıklarını aksine sevgili olduklarını Öğrenen Hünkar oğlu için vicdanı ve gücü arasında kalır. Züleyha, Yılmaz'ı çiftlikten ayrılmak için ikna etmeye çalıştığı sırada çiftliğe gelen Jandarmalar ortalığı karıştırıyor. Yılmaz Jandarma'lardan kaçabilecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova Gelecek Hafta Özeti Neler Olacak? 13 Eylül Perşembe

Anne ve babasız büyüyen Yılmaz ile terzi çıraklığı yaparak kumarbaz abisine para yetiştirmeye çalışan güzeller güzeli Züleyha'nın aşk hikayesi ilk bölümü işle bu akşam ekranlara gelecek. Gözlerini kapattıklarında bir birlerinden başka bir şey görmeyen aşıkların hayatı bir gecede kabusa döner. Bu kabus onları İstanbul'dan kaçırıp sonra Yaman çiftliğine götürür. Kocasından kalan toprakları atmaca gibi pençeleriyle korumaya çalışan Hünkar ile mutsuz bir evliliğin enkazı haline gelmiş Demir'in yollarının kesişmesiyle Bir Zamanlar Çukurova'nın da hikayesi başlamış olur.