Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Ölecek Mi?

Atv'nin fenomen dizisi haline gelmiş olan Bir Zamanlar Çukurova yayınlanan son bölümünde Hünkar Yılmaz'ın silahından çıkan kurşunla yaralanıyor. Demir ile Yılmaz'ın mücadelesinde araya giren Hünkar aldığı yara ile hemen yere yığılıyor. Annesinin vurulmasıyla Demir'de Yılmaz'a ateş ediyor ve omzundan yaralıyor.

Yılmaz, babası bildiği Fekeli'nin sözlerini hatırlayıp Demir'in canını bağışlayıp oradan uzaklaştığı sırada Demir belinden çıkardığı diğer silahıyla ateş edeceği sırada olay yerine gelen Hünkar oğlunun katil olmasını engellemek için bağırarak araya girmesiyle Yılmaz bir anlık panikle silahını ateşliyor ve Hünkar'ı vuruyor. Hünkar karakterine hayat veren Vahide Perçin'in senaryo gereği vulrulduğunu ve ölmeyeceğini bildirmek isteriz.Vahide Perçin Kimdir?

13 Haziran 1965 İzmir doğumlu usta oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. 1991 ve 2013 yılları arasında Altan Gördüm ile bir evliliği bulunmaktadır. Bir İstanbul Masalı, İlk Aşk, Annem, Adını Feriha Koydum, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol oynamıştır. Usta oyuncu son olarak Anne dizisinde Gönül Aslan karakterine hayat vermiştir.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni bölüm fragmanı
BU HABERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı.